}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Yeh Saali Aashiqui

Yeh Saali Aashiqui

Titulli :

Shiko Yeh Saali Aashiqui Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 130 min
Director:Cherag Ruparel,
Aktoret:Vardhan Puri, Shivaleeka Oberoi, Jessey Lever, Amit Arora, Deepansha Dhingra,

Pershkrimi i Filmit: Yeh Saali Aashiqui

Kur Sahili takoi Mitteen në shkollën e menaxhimit të hoteleve, ishte për të dy dashuri me shikim të parë. Dashuria e tyre ishte gjithçka: perfekte dhe pa asnjë difekt. Por një ngjarje e papritur në shkollë e kthen ëndrrën e tyre të bërë realitet në makth dhe i bën të kuptojnë sa e rëndësishme është ta njohësh mirë partnerin para se të fillosh një lidhje romantike.

Keywords:
Yeh Saali Aashiqui Shiko Filmin Falas, Shiko Yeh Saali Aashiqui Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 521
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2