}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Young & Beautiful

Young & Beautiful

Titulli :

Shiko Jeune & Jolie Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 95 min
Director:François Ozon,
Aktoret:Marine Vacth, Géraldine Pailhas, Charlotte Rampling, Frédéric Pierrot, Nathalie Richard, Johan Leysen, Fantin Ravat, Laurent Delbecque, Djédjé Apali, Lucas Prisor,

Pershkrimi i Filmit: Young & Beautiful

Portreti i një vajze 17 vjeçare, në 4 sezonat dhe 4 këngë.  E cila nuk ka rrugë dalje tjeter pasi shef një dokumentar në TV se si të fitoi të holla, merr rrugën e prostitucioni’t e cila fiton para për mbijetes….

Keywords:
Young & Beautiful Shiko Filmin Falas, Shiko Young & Beautiful Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 303
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2