}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Z-O-M-B-I-E-S 2

Z-O-M-B-I-E-S 2

Titulli :

Shiko Z-O-M-B-I-E-S 2 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 84 min
Director:Paul Hoen,
Aktoret:Meg Donnelly, Milo Manheim, Trevor Tordjman, Kylee Russell, Emilia McCarthy, Kingston Foster, Pearce Joza, James Godfrey, Chandler Kinney, Ariel Martin,

Pershkrimi i Filmit: Z-O-M-B-I-E-S 2

Aventurat e vazhdueshme të studentëve të Lartë Seabrook Addison dhe Zed, romanca e të rinjve e të cilëve kërcënohet nga ardhja e ujqërve.

Keywords:
Z-O-M-B-I-E-S 2 Shiko Filmin Falas, Shiko Z-O-M-B-I-E-S 2 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 457
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2