}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Zack and Miri Make a Porno

Zack and Miri Make a Porno

Titulli :

Shiko Zack and Miri Make a Porno Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2008Runtime: 102 min
Director:Kevin Smith, Miloš Milićević, Ivan Kraljević,
Aktoret:Seth Rogen, Elizabeth Banks, Craig Robinson, Jennifer Schwalbach Smith, Jason Mewes, Gerry Bednob, Traci Lords, Brandon Routh, Justin Long, Jeff Anderson,

Pershkrimi i Filmit: Zack and Miri Make a Porno

Shokët platonikë gjatë gjithë jetës Zack dhe Miri kërkojnë të zgjidhin problemet e tyre përkatëse të rrjedhës së parave duke bërë së bashku një film të rritur. Ndërsa kamerat rrokullisen, dueti fillon të ndiejë se mund të kenë më shumë ndjenja për njëri-tjetrin sesa mendonin më parë.

Keywords:
Zack and Miri Make a Porno Shiko Filmin Falas, Shiko Zack and Miri Make a Porno Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 832
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2