}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Zana

Zana

Titulli :

Shiko Zana Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 92 min
Director:Antoneta Kastrati,
Aktoret:Adriana Matoshi, Astrit Kabashi, Mensur Safqiu, Çun Lajçi, Bislim Muçaj, Fatmire Sahiti, Rozafa Celaj, Vedat Bajrami, Alketa Sylaj, Irena Cahani,

Pershkrimi i Filmit: Zana

E mahnitur nga e kaluara e saj e shtypur prej kohësh dhe nga presioni nga familja për të kërkuar trajtim nga shëruesit mistikë për infertilitetin e saj, një grua kosovare lufton për të pajtuar pritjet e amësisë me një trashëgimi të brutalitetit të kohës së luftës.

Keywords:
Zana Shiko Filmin Falas, Shiko Zana Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 5609
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2
Playeri 3