}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Zer

Zer

Titulli :

Shiko Zer Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2017Runtime: 113 min
Director:Kazım Öz,
Aktoret:Nik Xhelilaj, Güler Ökten, Tomris İncer, Haleigh Ciel, Levent Özdilek, Füsun Demirel, Ahmet Aslan, José Ramón Rosario, Bülent Çolak, Teresa Anne Volgenau,

Pershkrimi i Filmit: Zer

Historia e filmit nis në New York, ku Jan (Nik Xhelilaj), bir i disa emigrantëve turq studionte muzikë. Në qytet mbërrin gjyshja e tij për një operacion kundër kancerit, nga e cila ai dëgjon një këngë tradicionale.Në varrimin e gjyshes së tij Jan mëson nga halla se në fakt gjyshja e tij kishte qenë kurde dhe se në masakrën e Dersimit kishte humbur familjen për t’u adoptuar më pas nga një familje turke.

Keywords:
Zer Shiko Filmin Falas, Shiko Zer Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 1265
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2